Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon ook historie    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
23-Feb 09:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
23-Feb 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
01-Mar 11:00 ds. A.D. L. Terlouw Bergschenhoek  
01-Mar 18:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
08-Mar 09:30 mw. ds. M. Riedijk // Gezinsdienst Nieuwerkerk-Zonnemaire  
08-Mar 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  
11-Mar 19:30 ds. W. H. Hendriks // Biddag Mijnsheerenland  
15-Mar 11:00 ds. W.P. Vermeulen Utrecht  
15-Mar 18:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee  
22-Mar 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
22-Mar 18:30 ds. F.C. de Ronde Fijnaart  
29-Mar 11:00 ds. P.L. de Jonge Rotterdam  
29-Mar 18:30 ds. J. Slager IJselmonde  
05-Apr 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  
05-Apr 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  
09-Apr 19:30 ds. N. de Boo // Heilig Avondmaal Zeist Witte Donderdag 
10-Apr 18:45 mw. ds. M. Riedijk // Goede Vrijdag Nieuwerkerk, Zonnemaire  
12-Apr 11:00 ds. D.M. van de Linde // Eerste Paasdag Rotterdam  
12-Apr 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
19-Apr 09:30 ds. D.C. Groenendijk Klundert  
19-Apr 18:30 ds. S.A. Dolaard Serooskerke  
26-Apr 11:00 ds. W. Peene Terneuzen  
26-Apr 17:00 ds. F.J.T. Schipper // Kleurrijke dienst Zierikzee Dienst in de Thomaskerk 
03-May 09:30 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
03-May 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland en Kerkwerve  
10-May 11:00 ds. N.J.M. Goedhart Utrecht IZB-dienst 
10-May 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
17-May 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
17-May 18:30 ds. J.W. Sparreboom Sliedrecht  
21-May 09:30 ds. F.J.T. Schipper // Hemelvaartsdag Zierikzee Gezamenlijke dienst met Thomaskerk 
24-May 11:00 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
24-May 18:30 ds. G.C. Lock Uitwijk en Waardhuizen  
31-May 11:00 ds. P. Boomsma Amsterdam Eerste Pinksterdag 
31-May 18:30 ds. L. Wüllschleger Harderwijk Eerste Pinksterdag 
07-Jun 09:30 ds. P. de Graaf // Heilig Avondmaal Kruiningen  
07-Jun 18:30  
14-Jun 09:30 ds. J.B. Beijer Middelburg  
14-Jun 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
21-Jun 11:00 ds. C. Baggerman Krimpen aan de IJssel  
21-Jun 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
28-Jun 09:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
28-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
05-Jul 11:00 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen Overstapdienst 
05-Jul 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
12-Jul 09:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
12-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
19-Jul 11:00 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Jul 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
26-Jul 09:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
26-Jul 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
02-Aug 11:00  
02-Aug 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
09-Aug 09:30  
09-Aug 18:30  
16-Aug 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht  
16-Aug 18:30 ds. D.C. Groenendijk Klundert  
23-Aug 09:30 ds. N. de Boo // Heilig Avondmaal Zeist  
23-Aug 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
30-Aug 11:00 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
30-Aug 18:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee