Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon ook historie    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
12-Jul 10:00 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
12-Jul 18:30 drs. M. van der Veer Zierikzee  
19-Jul 10:00 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Jul 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
26-Jul 10:00 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
26-Jul 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
02-Aug 10:00 mw. K. Koppenaal-van Velde Dirksland  
02-Aug 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
09-Aug 10:00 ds. W.J. van Schaik Dordrecht  
09-Aug 18:30 Nog niet ingevuld  
16-Aug 10:00 ds. H. Schipper Dordrecht  
16-Aug 18:30 ds. D.C. Groenendijk Klundert  
23-Aug 10:00 ds. N. de Boo // Heilig Avondmaal Zeist  
23-Aug 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
30-Aug 10:00 ds. J. Smink Zierikzee Belijdenisdienst 
30-Aug 18:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee  
06-Sep 10:00 mw. ds. J.C. Scholte-de Jong Gouda  
06-Sep 18:30 ds. A.D.L. Terlouw Bergschenhoek  
13-Sep 11:00 ds. A.F. de Fijter Goudriaan en Ottoland  
13-Sep 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  
20-Sep 10:00 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
20-Sep 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
27-Sep 10:00 ds. H.G.W. Groot Karsijn Herwijnen  
27-Sep 18:30 ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
04-Oct 10:00 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
04-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
11-Oct 11:00 ds. M. Dubbeldam Giessen-Nieuwkerk  
11-Oct 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
18-Oct 10:00 ds. W.F. van de Woestijne Arnemuiden  
18-Oct 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  
25-Oct 10:00 ds. J. van Belzen Maassluis  
25-Oct 18:30 Nog niet ingevuld  
01-Nov 10:00 mw. ds. B.E. Lamain Den Hoorn  
01-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
04-Nov 19:30 ds. D.C. Groenendijk Klunders Dankdag 
08-Nov 11:00 ds. G. de Lang Zaamslag  
08-Nov 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
15-Nov 10:00 ds. P.L. de Jong Rotterdam Heilig Avondmaal 
15-Nov 18:30 ds. W.H. Hendriks Mijnsheerenland  
22-Nov 10:00 Nog niet ingevuld Eeuwigheidszondag 
22-Nov 18:30 ds. C.M. van Loon Rotterdam-Centrum  
29-Nov 11:00 mw. ds. C.M. Baggerman-van Popering Haastrecht Eerste Adventszondag 
29-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
06-Dec 10:00 ds. J. Smink Zierikzee Tweede Adventszondag 
06-Dec 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
13-Dec 10:00 ds. J.W. Sparreboom Nieuwerkerk a/d IJssel Derde Adventszondag 
13-Dec 18:30 ds. C. Baggerman Krimpen a/d IJssel  
20-Dec 10:00 ds. F.C. de Ronde Fijnaart Vierde Adventszondag 
20-Dec 18:30 Kinderkerstfeest  
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Zierikzee Nieuwe Kerk 
25-Dec 10:00 Nog niet ingevuld Eerste Kerstdag 
27-Dec 10:00 Nog niet ingevuld  
27-Dec 18:30 Nog niet ingevuld  
31-Dec 19:00 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee Dienst in de Thomaskerk