Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon alleen actuele    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
02-Jun 09:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
02-Jun 18:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
09-Jun 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Pinkesterdag  
09-Jun 18:30 ds. H.D.W. Groot Karsijn Oosterland/Kerkwerve  
16-Jun 09:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
16-Jun 18:30 ds. C. Baggerman Krimpen a.d. IJsel  
23-Jun 11:00 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
23-Jun 18:30 ds. J. Schaap IJsselmonde  
30-Jun 09:30 ds. P. de Graaf - Overstapdienst  
30-Jun 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk/Zonnemaire  
07-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  
07-Jul 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
14-Jul 09:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
14-Jul 18:30 ds. N.W. vd Houten Ede  
21-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  
21-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  
28-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
28-Jul 18:30 ds. J.H. Reijm Hillegersberg  
04-Aug 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  
04-Aug 18:30 ds.J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
11-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  
11-Aug 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
18-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
18-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
25-Aug 09:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
25-Aug 18:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
01-Sep 11:00 ds. J.B. Beijer Middelburg  
01-Sep 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk/Zonnemaire  
08-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  
08-Sep 18:30 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
15-Sep 11:00 ds. P. de Graaf  
15-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
22-Sep 11:00 ds. P. de Graaf - Startdienst  
22-Sep 18:30 ds. T.J. Smink Wierden  
29-Sep 09:30 ds. G.C. Lock Uitwijk en Waardhuizen  
29-Sep 18:30 ds. M. Dubbelman Giessen-Nieuwkerk  
06-Oct 09:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
06-Oct 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  
13-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
13-Oct 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
20-Oct 09:30 ds. P. de Graaf  
20-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
27-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
27-Oct 18:30 ds. P. de Graaf - Jeugddienst  
03-Nov 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  
03-Nov 14:30 ds. P. de Graaf - Afscheidsdienst  
06-Nov 19:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk-Zonnemaire  
10-Nov 11:00 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland-Kerkwerve  
10-Nov 18:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
17-Nov 09:30 ds. A.P. van de Maas - Heilig Avondmaal Wemeldinge  
17-Nov 18:30 ds. H.D.W. Groot Karsijn - Heilig Avondmaal Oosterland/Kerkwerve  
24-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - Eeuwigheidszondag Kruiningen  
24-Nov 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
01-Dec 09:30 ds. S.F. van der Linden Hornbeke (België)  
01-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
08-Dec 11:00 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk-Zonnemaire  
08-Dec 18:30 ds. D. Westerneng `s -Gravenpolder  
15-Dec 09:30 ds. J. Schaap IJselmonde  
15-Dec 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
22-Dec 11:00 ds. A.A. van den berg Puttershoek  
22-Dec 18:30 Kinderkerstfeest  
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Kerstdag Kruiningen  
29-Dec 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
29-Dec 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
31-Dec 19:30 ds. J. Smink - Oudejaar (Thomaskerk) Zierikzee  
01-Jan 10:00 Nieuwjaarsontmoeting  
05-Jan 11:00 mw. ds. M. Riedijk // Bevestiging ambtsdragers Nieuwerkerk-Zonnemaire  
05-Jan 18:30 ds. D.H. de Roest Biezelinge  
12-Jan 09:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
12-Jan 18:30 ds. H.H. vastenhout Eethen en Drongelen  
19-Jan 10:00 ds. F.J.T. Schipper e.a. // Eenheidszondag (PKZ) Zierikzee  
19-Jan 18:30 ds. D. Westerneng `s -Gravenpolder  
26-Jan 09:30 ds. G.C. Lock Uitwijk en Waardhuizen  
26-Jan 15:30 ds. J. Schaap IJselmonde  
02-Feb 11:00 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland-Kerkwerve  
02-Feb 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
09-Feb 09:30 ds. C.L. de Rooij // Heilig Avondmaal Rotterdam  
09-Feb 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
16-Feb 11:00 ds. C. Hendriksen Woudrichem  
16-Feb 18:30 ds. G.W. Oostermann Zevenbergen  
23-Feb 09:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
23-Feb 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
01-Mar 11:00 ds. A.D. L. Terlouw Bergschenhoek  
01-Mar 18:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
08-Mar 09:30 mw. ds. M. Riedijk // Gezinsdienst Nieuwerkerk-Zonnemaire  
08-Mar 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  
11-Mar 19:30 ds. W. H. Hendriks // Biddag Mijnsheerenland  
15-Mar 11:00 ds. W.P. Vermeulen Utrecht  
15-Mar 18:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee  
22-Mar 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
22-Mar 18:30 ds. F.C. de Ronde Fijnaart  
29-Mar 11:00 ds. P.L. de Jonge Rotterdam  
29-Mar 18:30 ds. J. Slager IJselmonde  
05-Apr 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  
05-Apr 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  
09-Apr 19:30 ds. N. de Boo // Heilig Avondmaal Zeist Witte Donderdag 
10-Apr 18:45 mw. ds. M. Riedijk // Goede Vrijdag Nieuwerkerk, Zonnemaire  
12-Apr 11:00 ds. D.M. van de Linde // Eerste Paasdag Rotterdam  
12-Apr 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
19-Apr 09:30 ds. D.C. Groenendijk Klundert  
19-Apr 18:30 ds. S.A. Dolaard Serooskerke  
26-Apr 11:00 ds. W. Peene Terneuzen  
26-Apr 17:00 ds. F.J.T. Schipper // Kleurrijke dienst Zierikzee Dienst in de Thomaskerk 
03-May 09:30 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
03-May 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland en Kerkwerve  
10-May 11:00 ds. N.J.M. Goedhart Utrecht IZB-dienst 
10-May 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
17-May 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
17-May 18:30 ds. J.W. Sparreboom Sliedrecht  
21-May 09:30 ds. F.J.T. Schipper // Hemelvaartsdag Zierikzee Gezamenlijke dienst met Thomaskerk 
24-May 11:00 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
24-May 18:30 ds. G.C. Lock Uitwijk en Waardhuizen  
31-May 11:00 ds. P. Boomsma Amsterdam Eerste Pinksterdag 
31-May 18:30 ds. L. Wüllschleger Harderwijk Eerste Pinksterdag 
07-Jun 09:30 ds. P. de Graaf // Heilig Avondmaal Kruiningen  
07-Jun 18:30  
14-Jun 09:30 ds. J.B. Beijer Middelburg  
14-Jun 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
21-Jun 11:00 ds. C. Baggerman Krimpen aan de IJssel  
21-Jun 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
28-Jun 09:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
28-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
05-Jul 11:00 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen Overstapdienst 
05-Jul 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
12-Jul 09:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
12-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
19-Jul 11:00 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Jul 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
26-Jul 09:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
26-Jul 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
02-Aug 11:00  
02-Aug 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
09-Aug 09:30  
09-Aug 18:30  
16-Aug 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht  
16-Aug 18:30 ds. D.C. Groenendijk Klundert  
23-Aug 09:30 ds. N. de Boo // Heilig Avondmaal Zeist  
23-Aug 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
30-Aug 11:00 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
30-Aug 18:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee