Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon alleen actuele    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
07-May 09:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
07-May 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  
14-May 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht Moederdag 
14-May 18:30 ds. J.H. Becker Terneuzen  
21-May 09:30 ds. P. de Graaf  
21-May 17:00 ds. F.J.T. Schipper - Thomaskerk Zierikzee PKZ dienst mmv Bijbelgespreksgroep Schouwenoord 
25-May 10:00 ds. P. de Graaf - Hemelvaartsdag  
28-May 11:00 ds. B.H. Weegink Katwijk aan Zee  
28-May 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg  
04-Jun 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Pinksterdag  
04-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
11-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
11-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
18-Jun 09:30 prop. A. van der Stoel Amsterdam Vaderdag 
18-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
25-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  
25-Jun 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland/Kerkwerve  
02-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
02-Jul 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  
09-Jul 11:00 ds. P. de Graaf - afscheid KND  
09-Jul 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
16-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
16-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  
23-Jul 11:00 mw. ds. M. Riedijk Zierikzee  
23-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
06-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
06-Aug 18:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
13-Aug 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
13-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
20-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
20-Aug 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk-Zonnemaire  
27-Aug 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
27-Aug 18:30 ds. T.J. Tanghé Maassluis  
03-Sep 11:00 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
03-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
10-Sep 09:30 ds. P. Graaf  
10-Sep 18:30 D. Hoogerwerf Stellendam  
17-Sep 11:00 ds. P. de Graaf - Startzondag  
17-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
24-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
24-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
01-Oct 11:00 mw. ds. M. Riedijk - Israëlzondag Nieuwerkerk-Zonnemaire  
01-Oct 18:30 mw. ds. B.M. van Ginhoven Ouwerkerk  
08-Oct 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  
08-Oct 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  
15-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
15-Oct 16:30 Cantatedienst, met mw. ds. J.W. Meeuwsen Cantatedienst 
22-Oct 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  
22-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
29-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
29-Oct 18:30 ds. P. de Graaf  
01-Nov 19:30 ds. P. de Graaf - Dankdag  
05-Nov 09:30 ds. P. de Graaf  
05-Nov 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk / Zonnemaire  
12-Nov 11:00 ds. D. van Duijvenbode Monster  
12-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
19-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
26-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - Eeuwigheidszondag  
26-Nov 18:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
03-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Advenstzondag 
03-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
10-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Advenstzondag 
10-Dec 18:30 Themadienst KRACHT met Gospelkoor Laetare  
17-Dec 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede 3e Advenstzondag 
17-Dec 18:30 Kerstviering Kindernevendienst  
24-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Advenstzondag 
24-Dec 19:30 Volkskerstzang - Nieuwe Kerk  
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag 
31-Dec 09:30 ds. N. de Boo Zeist  
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf  
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf - Nieuwjaarsontmoeting  
07-Jan 09:30 mw. ds. B.M. van Ginhoven Ouwerkerk  
07-Jan 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
14-Jan 11:00 ds. P. de Graaf - Bevesitging ambtsdragers  
14-Jan 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  
21-Jan 10:00 ds. P. de Graaf c.a. - Eenheidszondag (Nieuwe Kerk  
21-Jan 18:30 ds. J.F. Tanghé Maassluis  
28-Jan 11:00 ds. P. de Graaf  
28-Jan 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
04-Feb 09:30 ds. J.H. Becker Rotterdam  
04-Feb 16:30 ds. C.L. de Rooij - Cantatedienst Rotterdam  
11-Feb 09:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal 1e Lijdenszondag 
11-Feb 18:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
18-Feb 09:30 ds. P. de Graaf - Uitzending Radio Sch-D 2e Lijdenszondag 
18-Feb 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
25-Feb 11:00 ds. P. de Graaf 3e Lijdenszondag 
25-Feb 18:30 ds. P. de Graaf - Zangdienst  
04-Mar 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster 4e Lijdenszondag 
04-Mar 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
11-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag 
11-Mar 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk/Zonnemaire  
14-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Biddag  
18-Mar 09:30 prop. H.Z. Klink Ouddorp 6e Lijdenszondag 
18-Mar 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
25-Mar 11:00 ds. P. de Graaf - Palmzondag  
25-Mar 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Smerdiek  
26-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Stille Week  
27-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Stille Week  
28-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Stille Week  
29-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Heilig Avondmaal  
30-Mar 15:30 ds. P. de Graaf - HA-viering "De Wieken"  
30-Mar 18:45 ds. P. de Graaf - Goede Vrijdag  
01-Apr 11:00 ds. P. de Graaf - Pasen  
01-Apr 18:30 ds. P.L. de Jong Oud-Vossemeer